KKK


1. Mõõdud ei vasta täpselt mõõdutabeli mõõtudele...

Rõivaid tellides peaksid arvestama, et mudelid on figuuri järgivad, mitte üleliia liibuvad ja ka mitte laiad. Mõõdutabeli järgi tellides peaks vabalt istuma selga. Kui teie suurusnumber/pikkus jääb kahe suuruse/pikkuse vahele, tellige kindlasti suurem ja pikem. Kui tellite vale suuruse, on võimalik toode sobivama numbri vastu välja vahetada. Kui pikkus tekitab segadust, saatke meile mõõdutabeli juhendeid järgides enda üldpikkus ja jala sisekülje pikkus, võtame seda arvesse. See toote hinda ei mõjuta.

2. Kas toote värv pildil vastab tegelikkusele...
Tegemist on sametkangaga, kanga värv on sügav, särav ja puhas, erineva nurga alt natuke erineva peegeldusega nagu sametile kombeks. Kangas on erinevat tooni päevavalguses ja siseruumide valguses, siiski on piltidel saavutatud toonide osas üsna autentsed tulemused. Iga arvuti ekraan võib anda pisut erineva tulemuse, siiski on tegelikkuses värvitoon veelgi ilusam.

3. Kas see kangas on seljas mugav?
Dressid on valmistatud kvaliteetsest sametkangast. Kasutatav samet on valmistatud uudse tehnoloogiaga, materjal hingab hästi, ei aja higistama. Sageli peetakse sünteetilist kangast kehale ebamugavaks, selle kanga puhul on vastupidi, dress on pehme, mugav ja mis oluline, muudab kandja kaunimaks. Sünteetiline koostis muudab sameti väga vastupidavaks, materjal venib kuid ei veni välja isegi pikaajalisel kasutamisel, kohandub kandja figuuriga, ei näita välja plekke, ei kortsu. Kanga värvitoon on sügav ja särav, õigesti hooldades ei tuhmu ka pesus. Triikimist ei vaja, kuivab peale pesemist kiiresti.

4. Kui kiirelt kauba kätte saab?
Üksikute toodete puhul on tarneaeg 2-3 nädalat. Kui tarneaeg kujuneb pikemaks, teavitatakse eelnevalt klienti. Suuremate koguste puhul on tarneaeg kokkuleppeline.

Küsimuste tekkimisel helistage või kirjutage, aitame :)