Meist

 Bibix on väike kodumaine õmblusettevõte ning meie toodang on turul olnud juba aastast 2011. Meie eesmärgiks on pakkuda rõivaid, mis muudaksid kandja kauniks, loobumata seejuures mugavusest.
BIBIXi e-poes saad ise kombineerida endale glamuursed sametkangast vabaajarõivad valides esmalt meelepärased mudelid, seejärel sametkanga toonid, krae või kapuutsi voodrikangad ning soovi korral tikandid ja kristallid. Valikus on mudeleid naistele ja lastele. Tootmises kasutame kõrgkvaliteetset sametit, mis on suurepäraste omadustega. Materjal venib, kuid ei veni välja isegi pikaajalisel kasutamisel, kohandub kandja figuuriga, ei näita välja plekke ning ei kortsu. Sametil on sügav värvitoon ja luksuslik läige ning see püsib säravana ka peale mitmekordset pesu! Kangas on pehme, mugav, hingab hästi ning teeb iga kandja kaunimaks. BIBIX dressid sobivad väga hästi kandmiseks ka raseduse esimesel poolel. Veniv materjal ja sobivad lõiked tagavad kandjale mugavuse. Õmbleme ka suurusi 46-50!  

Tooted õmbleme valmis maksimaalselt 3 nädalaga ning paki saadame Sulle postiga pakiautomaati. Loomulikult on võimalik tellimusi esitada või oma toodetele järgi tulla ka meie Tartus asuvasse ateljeesse.

Loe tellimise juhiseid kategooriast "Kuidas tellida?".

Lisaküsimuste korral võta meiega julgesti ühendust!

Bibix on ka Perekaardi koostööpartner!