Tingimused

Veebipoe Bibix.eu (edaspidi e-pood) omanik on BIBIX OÜ (registrikood 12081587), asukohaga Aardla 23D, Tartu 50110.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo:

Müügitingimused kehtivad e-poest kaupade ostmisel. 

Meie e-poes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.  Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud e-poes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine:

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangaülekandega arve alusel.  

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest e-poe arvelduskontole.  

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.  

Kohaletoimetamine:

Kaupu saadetakse Eesti siseselt, kuid eelneval kokkuleppel on võimalik tellida ka kõikidesse EL riikidesse. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Kasutame saatmisel Smartposti pakiautomaate, kuid Tartu inimestel on võimalik ka toodetele ise järele tulla meie õmblusateljeesse aadressil Aardla 23D.

Peale müügilepingu jõustumist vastavalt tellimustingimustele, postitatakse pakk 3 nädala jooksul (enamasti isegi kiiremini). Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul pärast paki postitamist.

Pretensioonide esitamine, toote tagastamine ja vahetamine:

Toodetele kehtib pretensioonide esitamise tähtaeg seaduses (Võlaõigusseadus) ettenähtud korras ning vaid koos ostuarvega. Pretensioonide esitamise tähtaeg ei kehti kaupadele, mille puudused tulenevad kauba väärast kasutamisest või normaalsest kulumisest.

Kui kaup ei sobi või ei vasta Kliendi ootustele, on õigus see tagastada 14 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Selleks peab Klient võtma meiega ühendust e-maili (bibix.info@gmail.com) või telefoni teel (+372 581 47107) ning ja tagastama tellitud kauba BIBIX OÜ-le vastavalt saadud juhistele. Tagastatav kaup peab olema kahjustamata, kasutamata, siltidega, originaalpakendis ja korralikult pakitud. Raha tagastatud kauba eest (kui tingimused on täidetud) laekub tagasi Kliendi pangakontole 10 tööpäeva jooksul, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest BIBIX OÜ poolt.

Postikulud tagastamiseks tasub ostja ja eelnevalt tasutud postiteenuse maksumust ei tagastata.

Kui Klient soovib tagastatava toote vahetada mõne teise toote või sama toote teise suuruse vastu, tasub Klient tagastava toote eest postikulu. Uue vahetatud toote postitamise eest tasub BIBIX OÜ.

BIBIX OÜ kannab tagasisaatmise kulud, kui toode on tootjapoolse defektiga või kui kaup ei ole see, mida oli tellitud.

Kui tagastatav toode on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud toote mittesihipärasest kasutamisest või asjaolust, mis ei ole tingitud BIBIX OÜ-st on BIBIX OÜ-l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Kliendi poolt toote eest tasutud ning Kliendile tagastamisele kuuluva summaga.

Kui kaup on defektiga ja defekt on tehnoloogilise iseloomuga, võib Klient nõuda toote parandamist, parandamise võimatuse ja ebaefektiivsuse korral toote asendamist.

BIBIX OÜ ei vastuta: - toote halvenemise/kahjustumise eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel; - toote loomuliku kulumise eest selle sihipärase kasutamise korral.

Erimõõdus õmmeldud toodetele tagastusõigus ei kehti.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine:

Bibix OÜ kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Bibix OÜ edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Lisainfo:

Käesolevates tingimustes reguleerimata küsimustes juhinduvad Klient ja BIBIX OÜ Eesti Vabariigis kehtivast seadusandlusest ning pooltevahelisi suhteid reguleerivatest teistest õigusaktidest.

Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada pooltel läbirääkimiste teel, on nii Kliendil kui ka BIBIX OÜl õigus pöörduda oma õiguste kaitseks tarbijakaitseametisse või kohtusse.

Kui Kliendil tekib ettepanekuid, tähelepanekuid, soovitusi või küsimusi BIBIX OÜ müüdavate toodete või teenuste kohta, võtke meiega ühendust kirjutades e-mailile bibix.info@gmail.com või kodulehel www.bibix.eu oleva lehekülje "Tagasiside" kaudu. Võtame Teiega ühedust esimesel võimalusel.

Teie rahulolu on meile oluline!